Adwentowy Dzień Skupienia i Spowiedź Przedświąteczna

Serdecznie zapraszamy na Adwentowy Dzień Skupienia do Polskiego Kościoła w Sheffield w dniach od 13 do 14 grudnia (środa-czwartek).

Adwentowy Dzień Skupienia

W środę i czwartek, 13 i 14 grudnia 2024 roku będziemy gościć w naszej parafii ks. Tomasza Kocjana – proboszcza parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza w Londynie.

Odprawi on w naszej parafii Msze święte z kazaniem rekolekcyjnym o godz. 19:00.

Spowiedź Przedświąteczna

W czwartek 14 grudnia 2024 roku będzie również w naszej parafii okazji do spowiedzi w godz. od 17:00 – 21:00. W czasie spowiedzi będzie trwała Adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty w tym czasie – spowiadać będzie w tym czasie trzech kapłanów.