Brak mszy świętych – 13 – 15 marca

W dniach od poniedziałku 13 marca do środy 15 marca nie będzie mszy świętych w Polskim Kościele w Sheffield.

Msze święte - 13 - 15 marca

Msze święte od poniedziałku 13 marca do środy 15 marca nie odbędą się, z związku z tym, iż ksiądz proboszcz załatwia w tym czasie formalności związane z transportem drogi krzyżowej do naszego kościoła.

Kapłan dyżurny

W razie nagłej potrzeby posługi sakramentalnej: Sakramentu Namaszczenia chorych, Spowiedzi św. i Komunii św., prosimy kontaktować się z kapłanem dyżurnym – ks. prob. Danielem Głoćko SChr. z LPCM Doncaster pod numerem telefonu 📞 07564413154. W razie pilnej potrzeby kontaktu z ks. proboszczem Leszkiem Sewerynem prosimy o przesłanie wiadomości na skrzynkę e-mail parafii.

Opublikuj ten post w sieciach społecznościowych

Więcej wiadomości

Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall

8 czerwca 2024, po raz siedemnasty, w Laxton Hall, odbędzie się Wesoły Dzień Polskiego Dziecka organizowany przez Polską Misję Katolicką w Anglii i Walii.