Brak mszy świętych – 24 – 26 kwietnia

W dniach od poniedziałku 24 kwietnia do środy 26 kwietnia nie będzie mszy świętych w Polskim Kościele w Sheffield.

Msze święte - 24- 26 kwietnia

Msze święte od poniedziałku 24 kwietnia do środy 26 kwietnia nie odbędą się z powodu wyjazdu ks. proboszcza na konferencję.

Kapłan dyżurny

W razie nagłej potrzeby posługi sakramentalnej: Sakramentu Namaszczenia chorych, Spowiedzi św. i Komunii św., prosimy kontaktować się z kapłanem dyżurnym – ks. prob. Danielem Głoćko SChr. z LPCM Doncaster pod numerem telefonu 📞 07564413154. W razie pilnej potrzeby kontaktu z ks. proboszczem Leszkiem Sewerynem prosimy o przesłanie wiadomości na skrzynkę e-mail parafii.