Duszpolonia.org – Msze święte po polsku

Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu oraz aplikacji duszpolonia.org, gdzie znajdziecie aktualne informacje na temat mszy świętych w języku polskim poza granicami kraju.

Dzuszpolonia.org - znajdź eucharystię w języku polskim

Powstała nowa aplikacja mobilna oraz portal – duszpolonia.org, na którym można znaleźć aktualne informacje na temat mszy świętych w języku polskim poza granicami kraju. Aplikację można pobrać na telefony z system Android oraz iOS.  

 

Opublikuj ten post w sieciach społecznościowych

Więcej wiadomości

Triduum paschalne i Wielkanoc

Przed nami Wielki Tydzień – uroczysty czas upamiętniający ostatnie dni Chrystusa, przygotowujący Nas do największego święta chrześcijan, Zmartwychwstania Pańskiego Serdecznie zapraszamy do przeżycia tego czasu z polską wspólnotą w Sheffield.