Msze świete w Chesterfield

Od dnia 24 września 2023 roku msze świete w języku polskim w Chesterfield ponownie odprawiane będą w kościele Annunciation.

Msze święte po polsku wracają do kościoła Annunciation

Pragniemy poinformować, że od niedzieli 24 września msze święte po polsku w Chesterfield będą znów odprawiane w Annunciation Church. Terminy mszy świętych nie uległy zmianie – będą one odprawiane co drugi tydzień, na przemian z Barnsley o godz. 15:00. 

Aktualny harmonogram mszy świętch w Sheffield, Barnsley i Chesterfield znajduje się w zakładce Msze święte.

Annunciation Church w Chesterfield

Annunciation Church w Chesterfield znajduje się przy ulicy 2 Spencer Street, Chesterfield, S40 4SD. Jest to zabytkowy budynek wzniesiony przez Towarzystwo Jezusowe w roku 1854. W 1980 roku parafia została włączona do nowo powstałej Diececji Hallam.

Opublikuj ten post w sieciach społecznościowych

Więcej wiadomości

Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall

8 czerwca 2024, po raz siedemnasty, w Laxton Hall, odbędzie się Wesoły Dzień Polskiego Dziecka organizowany przez Polską Misję Katolicką w Anglii i Walii.