Nowe centrum parafialne

Dziś Rektor PCM w Anglii i Walii ks. prałat Stefan Wylężek poinformował podczas wygłoszonych w naszej parafii kazań, o zakupie przez Polską Misję Katolicką dla naszej wspólnoty w Sheffield nowego centrum parafialnego, które zawiera pierwszy w historii naszej parafii własny budynek kościoła parafialnego.

Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i patronce naszej parafii Matce Boskiej Ostrobramskiej i bł. ks. Jerzemu Popiełuszce – za wszystkie otrzymane łaski – niech będą dzięki!

Proszę o modlitwę dziękczynną z prośbą o szczęśliwe sfinalizowanie tej inwestycji dla naszej Wspólnoty Parafialnej.

*na mapach proszę szukać Sheffield Jesus Centre