Parafialny bal karnawałowy w Sheffield

11 lutego odbył się pierwszy parafialny bal karnawałowy w nowym Polskim Ośrodku Katolickim w Sheffield

Bal karnawałowy w Sheffield

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 11 lutego 2023 roku w Polskim Ośrodku Katolickim w Sheffield odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia. Tego dnia w naszym Nowym Ośrodku pojawiły się dzieci, które przebrane były za bohaterów znanych bajek – nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie postacie.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy specjalnego gościa, Misia, który bawił się razem z dziećmi. W programie balu znalazły się gry i zabawy taneczne, konkursy, malowanie twarzy oraz słodki poczęstunek. Wszyscy wspólnie wspaniale się bawili, czego dowodem są zdjęcia poniżej.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy grupie „Jak Mogę to Pomogę”, rodzicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu, a dzieciom za udział i pozytywną energię!

Opublikuj ten post w sieciach społecznościowych

Więcej wiadomości

Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall

8 czerwca 2024, po raz siedemnasty, w Laxton Hall, odbędzie się Wesoły Dzień Polskiego Dziecka organizowany przez Polską Misję Katolicką w Anglii i Walii.