Piknik charytatywny – Jak Mogę To Pomogę

Serdecznie zapraszamy na piknik charytatywny podczas którego będziemy zbierać fundusze na pomoc rodzinie z Ukrainy przebywającej na terenie naszej parafii.

Wraz z grupą „Jak Mogę To Pomogę” organizujemy zbiórkę pieniędzy na pomoc rodzinie z Ukrainy przebywającej na terenie naszej parafii. W tą niedzielę 24 lipca, po mszach świętych, będzie można zakupić cegiełki i ciasteczka, a w przyszłą niedzielę 31 lipca w godzinach od 09:30 do 14:00 zapraszamy na mini-piknik, który odbędzie się na parkingu przy kościele St. Charles.

Będzie można kupić kiełbaskę z grilla, domowe ciasto, kawę, herbatę i napoje. Będzie chwila żeby po mszy świętej zatrzymać się i porozmawiać i coś przekąsić. Cały dochód ze zbiórki wraz z częścią środków z poprzedniej zbiórki będzie przekazany potrzebującej rodzinie na utrzymanie.

W imieniu swoim i wolontariuszy składam serdeczne Bóg Zapłać za okazaną pomoc i wsparcie.

Gdyby ktoś chciał dołączyć do grupy to zapraszamy do dołączenia do grupy w aplikacji WhatsApp – prosimy wpisać się na listę podając imię, nazwisko i numer telefonu. Moderatorzy dodadzą chętnych do grupy – innej możliwości niestety nie ma. Lista na czas urlopu ks. proboszcza jest u ks. Mateusza. Do grupy będzie można również dołączyć na pikniku od ręki.

Opublikuj ten post w sieciach społecznościowych

Więcej wiadomości

Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall

8 czerwca 2024, po raz siedemnasty, w Laxton Hall, odbędzie się Wesoły Dzień Polskiego Dziecka organizowany przez Polską Misję Katolicką w Anglii i Walii.