Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

Wspólnota Odnowa w Duchu Świętym serdecznie zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne w Polskiej Parafii w Sheffield.

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym do Sheffield. Rekolekcje poprowadzi ks. proboszcz Leszek Seweryn.

Będzie to cykl 7 spotkań, w siedem sobót, które mogą odmienić Twoje życie. To czas, kiedy możesz stać się świadomym Chrześcijaninem, czas spotkania z żywym Bogiem, to czas, kiedy możesz znaleźć odpowiedzi na pytania, które nosisz w swoim sercu.

Terminy spotkań

Rekolekcje odbędą się od kwietnia do czerwca 2023 roku, co sobotę po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:30. Będzie to cykl siedmiu spotkań, trwających ok. 90 min.

Zapisy i więcej informacji

Więcej informacji oraz zapisy u pana Jacka, pod numerem telefonu 📞 07375 520813.