Zmiana porządku Mszy świętych w Barnsley i Chesterfield

Począwszy od kwietnia 2024 roku obowiązywać będzie nowy porządek Mszy świętych w Barnsley i Chesterfield

Zmiana porządku Mszy Świętych w Barnsley i Chesterfield

Od kwietnia Msze św. w Barnsley będą w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca w kościele Holy Rood (27 George St, Barnsley S70 1AX), natomiast Msze św. w Chesterfield w drugą i czwartą niedzielę miesiąca (kościół zostaje bez mian). Jeśli wypadnie piąta niedziela w miesiącu zapraszamy wówczas na Msze św. niedzielne do Sheffield. Od kwietnia nie będzie Mszy św. w jęz. polskim w kościele Blessed Sacrament w Barnsley.

Aktualny porządek Mszy świętych

Aktualny porządek Mszy świętych dostępny jest zawsze na stronie „Porządek mszy świętych” w menu Msze święte lub na samym dole naszej strony. Znajdują się tam również wszystkie terminy Mszy świętych w Barnsley i Chesterfield na cały rok.

Opublikuj ten post w sieciach społecznościowych

Więcej wiadomości

Triduum paschalne i Wielkanoc

Przed nami Wielki Tydzień – uroczysty czas upamiętniający ostatnie dni Chrystusa, przygotowujący Nas do największego święta chrześcijan, Zmartwychwstania Pańskiego Serdecznie zapraszamy do przeżycia tego czasu z polską wspólnotą w Sheffield.