Zmiana w harmonogramie mszy świętych

W związku z Procesją Bożego Ciała 11 czerwca oraz wizytacją ks. biskupa Ralpha w Barnsley nastąpiły zmiany w harmonogramie mszy świętych w Barnsley i Chesterfield w miesiącu czerwcu.

Msze święte w Barnsley i ChesteRfield w czerwcu

W związku z Procesją Bożego Ciała w Sheffield dnia 11 czerwca, tego dnia nie będzie mszy św. w Barnsley.

W związku z wizytacją ks. biskupa Ralpha w Barnsley, 18 czerwca odprawiona będzie msza św. w Barnsley, a 25 czerwca msza św. w Chesterfield.

Harmonogram Mszy świętych w Barnsley i Chesterfield

Uaktualniony harmonogram mszy świętych w Barnsley oraz Chesterfield można znaleźć w zakładce Msze święte – zawiera on już wyżej wymienione zmiany.